21.12.2015

Naše vize

CUT – vize nejbližších let

Chtěli bychom Vám, formou vizualizace, představit naší vizi toho, jak by budova Centra Univerzita Tábor (dříve budova Jihočeské univerzity) měla vypadat za několik let.

Nejprve krátká rekapitulace.

Od doby, kdy jsme se stali vlastníkem objektu byla ve spolupráci s ikonami táborské kultury, manželi Dušákovými, zahájena činnost Společenského centra „Univerzita“.

Dále byla znovu otevřena restaurace, kde dochází k postupnému rozběhu provozu. V přízemí budovy byla otevřena dětská herna „SAFARI – herna dětem“.

Rovněž zde najdete fitness pro ženy „Ladies sport club“, přístupné z Herlošovy ulice. Také díky tomu, že mezi uživateli budovy začaly fungovat synergické efekty a spolupráce, podařilo se nám významně oživit fungování budovy a připravit ji tak na další etapy jejího opětovného začlenění mezi prestižní objekty v nejužším obchodním centru Tábora.

exterierV nejbližší budoucnosti hodláme provést přestavbu přízemních kancelářských a technických prostor na obchodní prostory vhodné např. pro banku, pojišťovnu, lékárnu, obchod či služby. Uvnitř budovy pak zahájíme dispoziční úpravy směřující ke zvýšení uživatelského komfortu objektu pro nájemce i veřejnost, a to v první fázi zejména v prostoru vstupu do budovy a přístupové chodby do interier

Společenského centra „Univerzita“, kde by měla vzniknout pasáž s obchůdky a butiky, to vše doplněno o přehledný informační systém. Dále budova získá nový kabát v podobě zateplené fasády s moderními povrchovými úpravami, budou vyměněna okna a vstupní dveře do budovy. V neposlední řadě budou postupně modernizována sociální zařízení, výtahy a další technické vybavení budovy.

To jsou ve stručnosti naše plány, jak obnovit prestiž této budovy.

Pokud máte zájem s námi sdílet tuto vizi, bude nám potěšením, budete-li její součástí.